Navigācija
Jūsu grozs

Par mums

Kompānija KALIFEKS veiksmīgi darbojas tirgū kopš 1993. gada!

Mūsu specializācija ir vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība.

Mēs piedāvājam plašu produkciju klāstu:

- Mākslinieku preces

Mūsu veikalā ir viss, kas vajadzīgs gan profesionālam māksliniekam, gan iesācējam. Mūsu partneris ir mākslinieku krāsu fabrika NEVSKAYA PALITRA (НЕВСКАЯ ПАЛИТРА), kas ražo augstākās kvalitātes preces 80 gadu garumā. Pie mums Jūs var sameklēt tādus zīmolus, kā:   

    „White Nights” (Белые ночи)

    „Master Class” (Мастер-Класс)

   „Ladoga” (Ладога)

    „Sonnet” (Сонет)

    „Decola”

Plašā sortimentā ir pamatnes, otas, molberti, lakas, atšķaidītāji, grunts, pasteli, albumi un vairākas citas preces.

- Rotaļlietas un attīstošās spēles 

Mūsu veikalā ir plaša rotaļlietu, spēļu un puzļu izvēle, kā arī jaunrades komplekti visu vecumu bērniem vairākās cenu kategorijās. 

- Preces dažādiem vaļaspriekiem   

Šis sortiments iekļauj sevī koka un putuplasta sagataves dekupāžai, skulptūras pastas un gelus, dekoratīvas uzlīmes, kā arī preces skrapbukingam.      

- Mūsu veikalam ir ērta piekļuve un bezmaksas autostāvvieta. 

- Mūsu darbinieki mīl savu darbu un vienmēr gatavi sniegt Jums kvalificētu palīdzību!

Izvēloties mums, Jūs tupat savu laiku un naudu!

2. Akvareļu krāsas

Mākslinieku krāsu fabrika „Nevskaya palitra” (Невская палитра) 80 gadus ražo akvareļi, saglabājot augstākās kvalitātes produkcijas ražošanas tradīcijas. Pateicoties laikā pārbaudītām tradīcijām un uzlabotai ražošanas tehnoloģijai, akvareļu krāsas kļuvušas par uzņēmuma vizītkarti ārzemēs.  

Mākslinieku akvareļu krāsas „White Nights” (Белые ночи) ražo no sīki saberzētiem pigmentiem un saistošās vielas no gumiarābika, kas atzīts par labāko augu līmi mākslinieku ūdens krāsu pagatavošanai.   

„Sonnet” (Сонет) sērijas mākslinieku akvareļu krāsas paredzētas gleznošanai, tām piemīt krāsu tīrība un intensitāte. Krāsas var neticami viegli sajaukt, izplūst un paņemt ar otu. Krāsas ražo no pigmentiem, bet par plēvēs veidotāju tiek izmantota sintētiskā saistošā viela, nevis gumiarābika šķidrums (kuru izmanto profesionālajā akvarelī).  

„Ladoga” (Ладога) sērijas mākslinieku akvareļu krāsas ražo uz augsti kvalitatīvo pigmentu un saistošo vielu bāzes, kas nodrošina akvareļu krāsu pamatkvalitātes – krāsas tīrību un caurspīdību.   

3. Akrila krāsas

„Nevskaya palitra” (Невская палитра) fabrikas mākslinieku akrila krāsas paredzētas mākslas, dekoratīvajiem un dizaina darbiem. Pateicoties vieglai lietošanai, universālai pielietošanai un izcilai adhēzijai, krāsas var lietot mākslas darbiem praktiski un jebkuras virsmas (uz papīra, kartona, gruntētas pamatnes, koka, metāla u.c.). Akrila krāsām raksturīga koša palete; tos ražo, izmantojot piesātinātus un gaismas izturīgus organiskos un neorganiskos pigmentus.    

4. Eļļas krāsas

Fabrika „Nevskaya palitra” (Невская палитра) ražo augstākās kvalitātes mākslinieku eļļas krāsas pēc tradicionālas receptūras un tehnoloģijas. Pastveida tekstūra, sīkdispersie pigmenti, naturālas saistošas vielas nodrošina krāsām segtspēju, gaismizturību un izcilas mākslinieciskās kvalitātes.  Intensīva tīra krāsa nemainās pēc izzušanas. Krāsas var lietot restaurācijas darbiem.

„Master Class” (Мастер-Класс) krāsu sastāvā ir augsti kvalitatīvie pigmenti (tajā skaitā pašražotie kadmija un kobalta pigmenti) un saistošas vielas. Krāsas, kas var potenciāli mainīt toni, tiek izgatavotas uz speciālās eļļas bāzes, kas nedzeltē. Citu krasu pamatā ir galvenokārt īpaši apstrādāta lina eļļa. Augsti kvalitatīvās mākslinieku eļļas krāsas ir produkcija visprasīgajiem meistariem.

„Ladoga” sērijas (Ладога) mākslinieku eļļas krāsas ir labi sabalansēta krāsu palete pieredzējušiem meistariem. Turklāt analogi (uz etiķetes apzīmēti ar „A” burtu) pēc toņa atbilst oriģinālajām krāsām.  Zemes krāsu (okera, sienas, umbras u.c.) pamatā ir naturālie pigmenti, kas nodrošina krāsu toņu dziļumu un intensitāti.  Eļļas krāsu paletē „Ladoga” (Ладога) ir 54 krāsas.

“Sonnet” (Сонет) sērijas mākslinieku eļļas krāsas paredzētas glezniecībai. Krāsu receptūrā dārgie neorganiskie pigmenti (kadmijs un kobalts) aizvietoti ar gaismizturīgiem organiskiem pigmentiem.  Turklāt analogi (uz etiķetes apzīmēti ar „A” burtu) pēc toņa atbilst oriģinālajām krāsām. Krāsas izšķiras ar košumu, toņu tīrību un pastozitāti. Krāsas komplektā sabalansētās pēc izzušanas laika, to jaukšana nevar novest pie nevēlamajiem efektiem (izbalēšana, tumšošana) Krāsas izgatavotas un saistošas vielas bāzes, kas izstrādāta pēc jaunas receptūras. Palete satur jaunas un īpašas krāsas, kas atbilst moderniem priekšstatiem par glezniecību.

5. Guaša krāsas

Guaša ir ūdens-līmes krāsa ar gleznošanas īpašībām, saistītam ar to, ka guaša ir sedzoša un gandrīz necaurspīdīga krāsa. Šīs krāsas segtspēju noteic ievērojams pigmenta daudzums attiecībā pret saistošas vielas saturu. Laba segtspēja ir viena no guašas visvērtīgākām kvalitātēm, kā arī to galvenā atšķirība no akvareļu krāsām.  

Guašas spēja pārklāt tumšus laukumus ar gaišiem, veikt labojumus darba procesā, universāla pielietošana (ar guašu var strādāt uz papīra, kartona, gruntētas pamatnes, finiera u.c. materiāliem), matēti samtains krāsas slānis pēc izzušanas. Pateicoties šīm īpašībām, „Nevskaya palitra” (Невская палитра) fabrikas guaša ir ļoti populāra profesionālo mākslinieku, dizaineru, ilustratoru un dekoratoru vidē.

6. Eļļas, lakas, atšķaidītāji, tekstūras pastas

Eļļas, lakas, atšķaidītāji un citas speciālās piedevas sastāda papildmateriālu grupu, kas paredzēta gleznošanas darbiem. To izmantošana paplašina mākslinieka iespējas un ļauj maksimāli efektīvi letot mākslinieku krāsas.   

Eļļas ir plēvi veidojošā viela eļļās krāsās, kā arī dažu atšķaidītāju sastāvdaļa.  

 Lakas ir naturālu un sintētisku sveķu šķīdinājumi, kas visbiežāk tiek lietoti glezniecībā.

Eļļas krāsu šķīdinātāji ir līdzekļu grupa, kuru lietošana prasa speciālās zināšanas. To lieto arī citām papildvajadzībam: otu, palešu mazgāšanai u.c.   

Tekstūras pastas uz ūdens bāzes paredzētas telpisko detaļu veidošanai. Pēc izžūšanas pasta veido ar ūdeni nenomazgājami reljefu, kuru virsmu var krāsot ar akrila, temperas, eļļas un guašas krāsām.   

7. DECOLA:

„ТМ Decola” sortiments tiek pastāvīgi pilnveidots un atjaunots atbilstoši aktuālajām tendencēm vaļasprieku un jaunrades pasaulē. Tas ietver labākus materiālus visām modernajām tehnikām no dekupāžas līdz skrapbukingam. 

„Decola” sērijas akrila krasas paredzētas dažādām virsmām. Pēc izžūšanas tie veido spilgtu, plastisku un krāsainu plēvi. Tajā neveidojas plaisās. Krāsas ir izturīgas ne tikai uz ciešām (kartons, koks), bet arī uz elastīgām virsmām: audums, āda, papīrs. Krāsas ražo uz akrila dispersijas ūdens bāzes, tos var viegli jaukt savā starpā. Augsta pigmentu koncentrācija nodrošina izcilu pārklāšanas kvalitāti.