Navigācija
Jūsu grozs

Blogs RSS plūsma

28 jūn. Akrila krāsas
0 121
“Kalifeks” piedāvā augstākās kvalitātes mākslas preces no pasaules vadošajiem ražotājiem jūsu vaļaspriekam, dekoram vai profesionālai glezniecībai. Mūsu veikalā atradīsiet plašu fabrikas “Nevskaya pal..
28 jūn. Akvareļkrāsas un guaša krāsas
0 114
“Kalifeks” piedāvā augstākās kvalitātes mākslas preces no pasaules vadošajiem ražotājiem jūsu vaļaspriekam, dekoram vai profesionālai glezniecībai. Mūsu veikalā atradīsiet plašu mākslinieku krāsu fabr..
28 jūn. Tempera krāsas
0 112
Mākslinieku piederumu un kancelejas preču veikalā “Kalifeks” atradīsiet visu nepieciešamo vaļaspriekam, dekoram un profesionālajai glezniecībai. “Kalifeks” veikalā piedāvājam plašu temperas krāsu klās..
28 jūn. Otas sintētiskās
0 90
Mākslinieku piederumu un kancelejas preču veikalā “Kalifeks” atradīsiet visu nepieciešamo vaļaspriekam, dekoram un profesionālajai glezniecībai – pamatnes, otas, molbertus, krāsas gleznošanai uz nesta..
28 jūn. Vāveru otas un kolonaka otas
0 92
Mākslinieku piederumu un kancelejas preču veikalā “Kalifeks” atradīsiet visu nepieciešamo vaļaspriekam, dekoram un profesionālajai glezniecībai – pamatnes, otas, molberti, krāsas gleznošanai uz nestan..
28 jūn. Audekli
0 38
Nereti, tieši audekls ir tas, kas nosaka cik profesionāli un kvalitatīvi izskatās mākslas darbs. Gleznojot ar akrilu vai eļļas krāsām, ļoti svarīgi ir pievērst īpašu uzmanību audekla izvēlei, tā forma..
28 jūn. Audekli 3D
0 63
Veikals “Kalifeks” piedāvā iegādei dažāda izmēra 3D gruntētus kokvilnas audeklus uz koka rāmja. 3D audekli ir ideāli piemēroti darbam dažādās tehnikās, gleznošanai, dekoram vai hobijam. Mūsu veikalā i..
28 jūn. Audekli uz kartona
0 2
Līderis mākslinieku preču vairum un mazumtirdzniecībā “Kalifeks” piedāvā plašu audeklu izvēli gleznošanai, dekoram vai hobijam. Audekli uz kartona ir īpaši piemēroti iesācējiem, kas tikai apgūst glezn..
28 jūn. Audekli uz rāmja
0 2
Līderis mākslinieku preču vairum un mazumtirdzniecībā “Kalifeks” piedāvā plašu audeklu izvēli profesionālajai gleznošanai, vaļaspriekam un dekoram. Ar prieku atbildēsim uz jūsu jautājumiem un palīdzēs..
28 jūn. Krāsaini audekli
0 31
Jau kopš 1993. gada “Kalifeks” piedāvā plašu attīstošo spēļu, kancelejas preču un mākslas piederumu sortimentu pieaugušajiem un bērniem, profesionāļiem un iesācējiem, gleznošanai, dekoram un vaļasprie..
28 jūn. Linu audekli
0 31
Lins vienmēr ir bijis viens no iecienītākajiem materiāliem pasaules slavenāko mākslinieku vidū. Augstvērtīgs lins ir ārkārtīgi izturīgs, kvalitatīvs materiāls un izcila virsma, kas ir piemērota darbam..
28 jūn. Krāsas
0 32
“Kalifeks” veikalā katrs, kam sirdī mīt patiess mākslinieks noteikti atradīs visu nepieciešamo gan profesionālajai gleznošanai, gan vaļaspriekam. Mūsu plašās un omulīgās veikala telpās Malnavas ielā 1..
Rāda no 1 līdz 12 kopā 35 (Kopā lapu - 3)